Galeria

wt., 2018-12-11 - 15:53

10.XII.2018 r. sala grupy I zamieniła się na moment w pracownię plastyczną, w której odbyły się warsztaty świąteczne z rodzicami. W miłej, świątecznej atmosferze wielu rodziców naszych przedszkolaków odkrywało swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Zadaniem dzieci i rodziców było ozdobienie choinki oraz gipsowej figurki.

wt., 2018-12-11 - 15:44

6-7.XII.2018 to były wyjątkowe dni dla naszych przedszkolaków, które z okazji prezentu „Mikołajkowego” pojechały na wycieczkę do Sali zabaw „Hulanka” w Wieliszewie. „Hulanka” to fantastyczne, magiczne miejsce, gdzie każda pociecha mogła znaleźć coś dla siebie. Wśród największych atrakcji znajdowały się między innymi: żółta, długa zjeżdżalnia, zjazd na poduchach po kręconych rolkach, basen z piłkami, duże kolorowe klocki do układania różnorodnych konstrukcji, zjazd na tyrolce, śmieszne lustra itp.

ndz., 2018-12-09 - 11:53

5 XII 2018 w grupie I zapachniało już świętami. I to dosłownie! Wszystko za sprawą warsztatów piernikowych, w których uczestniczyły dzieci. Warsztaty zorganizowała dla naszych przedszkolaków jedna z mam – Pani Agata- mama Emilki i Pawełka. Każdy uczestnik warsztatów mógł sobie wybrać kształt pierników, jakie chce ozdabiać lukrowymi pisakami, posypkami i innymi ozdobami. Zajęcia się dzieciom bardzo podobały. Serdecznie dziękujemy Pani Agacie za zaangażowanie i poświęcony czas!

ndz., 2018-12-02 - 12:52

30 listopada nasze wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w niezapomnianej wędrówce po najciekawszych i najpiękniejszych zakątkach Wszechświata. Pokaz odbył się w specjalnej kopule o kształcie kuli, która stanowiła idealną namiastkę kosmosu. Zaciemnione wnętrze zapewniło niepowtarzalny klimat i umożliwiło dogłębne przeżycie każdej fazy multimedialnej projekcji. Dzieci odbyły podróż przez Układ Słoneczny, przechadzały się po Marsie, podziwiały pierścienie Saturna, a także leciały rakietą kosmiczną na Księżyc. Przedszkolaki poznały różne gwiazdozbiory oraz znaki zodiaku.

ndz., 2018-12-02 - 12:32

Andrzejki w naszym przedszkolu to tradycja. Jak co roku, dzieci ze wszystkich grup wzięły udział w zabawach i wróżbach andrzejkowych, które dostarczyły im wiele przeżyć i emocji. „Lanie wosku”, „Buty”, „Wirująca butelka”, „Serduszka”, to tylko niektóre wróżby dzięki którym przedszkolaki sprawdziły co czeka je w przyszłości. Odbyły się także tańce przy muzyce. Ten magiczny dzień spodobał się wszystkim dzieciom.

ndz., 2018-12-02 - 12:02

27.11.2018r. odbyła się uroczystość obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia w Przedszkolu Miejskim nr 2 im. Doroty Gellner w Legionowie. Nasze przedszkole reprezentowało dwoje dzieci z najmłodszych grup - Filip Stromecki i Wiktor Rudzki. Dziękujemy rodzicom tych przedszkolaków za zaangażowanie i uczestnictwo razem ze swoimi dziećmi w tej pięknej uroczystości.