Galeria

wt., 2018-10-09 - 22:25

8 października z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie pt.: " Kto Ty jesteś - Polak mały" w wykonaniu Teatru ARENA . Dzieci mogły wykazać się swoją wiedzą dotyczącą znajomości symboli narodowych, geografii Polski oraz  legend. Przedstawienie było przeplatane wierszami patriotycznymi opisującymi miłość i szacunek do naszej Ojczyzny.

wt., 2018-10-09 - 22:18

4 października w grupie I odbyły się w ramach współpracy z rodzicami warsztaty kulinarne ,,Soki owocowe" zorganizowane przez mamę Olgi. W czasie zajęć Pani Dorota zrobiła z dziećmi różnego rodzaju soki owocowe i warzywne, które potem przedszkolaki ze smakiem wypiły. Serdecznie dziękujemy Pani Dorocie za zaangażowanie i poświęcony czas.

wt., 2018-10-02 - 17:37

25 września nasze przedszkole odwiedził naukowiec Labolek. Labolek wraz ze swoją współpracownicą przeprowadził zajęcia pt.: ,,Gazy - kilka sposobów na nadmuchanie balonów". Naukowcy wprowadzili i utrwalili pojęcia: naukowiec, laboratorium. Przedszkolaki zapoznały się z pojęciem gazów. Omówiono znaczenia różnych gazów dla człowieka i środowiska. Pokazano, jak stworzyć gaz w laboratorium. Przedszkolaki z zaciekawieniem uczestniczyły w zajęciach.

pon., 2018-09-24 - 13:33

24 września w ramach realizacji tematu kompleksowego "Owoce" dzieci z grupy I miały za zadanie przynieść do przedszkola jakiś swój ulubiony owoc. Na zajęciach przedszkolaki rozpoznawały owoce, z zasłoniętymi oczami próbowały odgadnąć, jaki owoc smakują. Potem odbyła się wspólna degustacja wszystkich przyniesionych owoców. Dzieciom tak bardzo smakowały owoce, że po skończonej biesiadzie pozostały tylko puste talerze.

pon., 2018-09-24 - 13:14

21 września, jak co roku, nasze przedszkolaki z wszystkich grup wzięły udział w ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie świata". W atmosferze emocjonalnego zaangażowania uczestniczyły w akcji i oczyszczały ze śmieci najbliższą okolicę oraz teren przedszkolny. Pełne entuzjazmu dzieci "uzbrojone" w rękawiczki ochronne i plastikowe worki prześcigały się w zbieraniu śmieci. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

sob., 2018-06-23 - 21:35

18 czerwca dzieci pięcioletnie z grupy III i IV pożegnały się uroczyście ze swoją placówką. Na zakończenie przedszkola przedszkolaki zaprezentowały przedstawienie pt.: "Kopciuszek", za które zostały nagrodzone gromkimi brawami. Pani Dyrektor ogłosiła wyniki konkursu na "Maskotkę sportową" wręczając laureatom dyplomy i nagrody. Po części oficjalnej dzieci udały się wraz z nauczycielkami i rodzicami do swoich sal, gdzie nastąpiło wręczenie przedszkolakom dyplomów ukończenia przedszkola, książek i tablo, a także podziękowań rodzicom.

sob., 2018-06-23 - 20:55

15 czerwca w naszym przedszkolu, jak co roku odbył się Festyn Rodzinny. Tym razem całą imprezę poprowadziła grupa animatorów "Złoty Dukat", która zabawę rozpoczęła od uroczystego "Poloneza" zatańczonego przez dzieci i ich rodziców oraz nauczycielki.  Było wiele zabaw i konkursów. Nie zabrakło również atrakcji przygotowanych przez Straż Pożarną i Policję. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.