Galeria

wt., 2018-06-12 - 20:22

5 czerwca wszystkie przedszkolaki z naszego przedszkola udały się na długo wyczekiwaną wycieczkę na „Farmę Iluzji”. To niesamowite miejsce, gdzie zabawa łączy się z nauką. Na dzieci czekały wspaniałe atrakcje takie jak: Latająca Chata Tajemnic, Muzeum Iluzji, Tunel Zapomnienia, Grobowiec Faraona. Nie lada wyzwaniem było zrozumienie zasad działania lewitujących piłeczek, lewitującego kranu, czy studni nieskończoności.

wt., 2018-06-12 - 19:59

2 czerwca w Wieliszewie odbyło się święto gminy, w którym nasze przedszkole, jak co roku wzięło czynny udział. Tym razem tematem przewodnim było "100 lat polskiego sportu". Na scenie zaprezentowały się nasze przedszkolaki z grupy II w tańcu do utworu pt.: "Ruch, ruch". Po paradzie zostały wręczone nagrody dla przedszkoli, które brały udział w konkursie "Segregujesz - zyskujesz". Nasze przedszkole zajęło zaszczytne III miejsce, została także nagrodzona Justyna Marcjanik z grupy II. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą wspólną zabawę. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

pon., 2018-06-04 - 16:34

30 maja grupa IV udała się na wycieczkę do sklepu Castorama na warsztaty przyrodnicze. Na miejscu każde dziecko pod kierunkiem pracownicy sklepu pomalowało swoją ceramiczną doniczkę, a kiedy wyschły posadziły w nich podarowane od sklepu kwiaty. Poza tym, przedszkolaki udały się na spacer po sklepie i dowiedziały się jak należy się bezpiecznie zachowywać w nim oraz co trzeba zrobić, kiedy się zgubimy. Dzieci miały też możliwość usiąść za kierownicą wózka widłowego. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

sob., 2018-06-02 - 12:02

29 maja dzieci z grupy III wzięły udział w warsztatach organizowanych przez Castoramę. Po ozdobieniu glinianych doniczek i wsadzeniu do nich kwiatów dzieci zwiedziły sklep, poznały wszystkie jego działy oraz zasady bezpieczeństwa pracy i zakupów w tak dużym sklepie.

wt., 2018-05-29 - 10:54

27 maja nasze przedszkole wzięło udział w VIII Przedszkolnym Festiwalu Nauki Klubu Młodego Odkrywcy "Nauka jest przygodą" organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 9 AKADEMIA PRZYGODY. Za udział i wsparcie w tym wydarzeniu, ciekawe pokazy, doświadczenia i wspólną zabawę otrzymaliśmy podziękowania oraz nagrody książkowe. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

pon., 2018-05-28 - 16:10

25 maja odbyło się w naszym przedszkolu długo wyczekiwane II Spotkanie Międzyprzedzkolne Programu Edukacji Regionalnej "Historyczne wędrówki po powiecie legionowskim". W spotkaniu tym uczestniczyli reprezentanci ze szkół i przedszkoli naszej Gminy Wieliszew oraz wielu zaproszonych gości.

śr., 2018-05-23 - 23:54

Zapraszamy wszystkich Państwa do obejrzenia w naszym przedszkolu wystawy fotograficznej pt.: „Historia naszego powiatu w obiektywie” autorstwa Pani Moniki Staważ i Pani Marty Zgolińskiej. Wystawa została zrealizowana w ramach Programu Edukacji Regionalnej „Historyczne wędrówki po powiecie legionowskim” ze zdjęć udostępnionych przez Muzeum Historyczne w Legionowie, prywatnych zdjęć Pani Izy Kownackiej oraz społeczności przedszkolnej. Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia!

śr., 2018-05-23 - 23:45

22 maja dzieci z grupy I i grupy II pojechały na wycieczkę do warszawskiego ZOO. Przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały mieszkańców ZOO od tych najmniejszych do tych największych. Wycieczka wszystkim bardzo się podobała. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.